Oyuncular olarak artık Half Life’ın çıkmayacağını kabullendik artık.Ama yine de ismi nerede geçerse geçsin bizi heyecanlandırmaya yetiyor. Acaba diyoruz çıkma ihtimali var mı? Muhtemelen hayır.Nedendir bilinmez ama Valve’in “3” rakamı ile bir sorunu var sanırım.Çoğu yaptığı oyunun üçüncüsünü çıkarmıyor.Galiba bizim ihtiyar Gabe’in ciddi sorunları var gibi duruyor.

Neyse biz konumuza dönecek olursak,Final Fantasy XV Windows Edition’da sizleri harika bir sürpriz bekliyor.Oyunu Steam platformundan satın almış olanlar ve 1 Mayıs’tan önce alacak olanlar için oyunda Noctis için Gordon Freeman’ın “efsanevi” kostümüne ve Freeman’ın o meşhur levyesine sahip olabilecekler.

Final Fantasy 15 oyununun bu sürprizinden sonra Valve belki Half Life’ın unutulmadığını hatırlar da oyunu çıkarmaya karar verir.Ama o kadar çok ‘Half Life geliyor’ haberi gördük ki,bizce oyun çıksa bile kimse oyunun çıktığına inanmayabilir.Yine de bekleyip ihtiyar Gabe ne yapacak göreceğiz.Hadi Gabe yap bir güzellik.Bak bu kadar oyuncu sana yalvarıyoruz,daha ne yapalım?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here