Merhaba Wannagate takipçileri!

Bugün sizlere  tarafımızca 5 farklı oyundan hoşunuza gitmesini planladığımız sinematik bir görsel şölen derlemesi yaptık. Umarım siz de izlerken bizim kadar zevk alırsınız. Unutmadan, yanınıza mısır almak isteyebilirsiniz. Bir de, eklemesek olmaz dediğimiz için, fazladan bir sürpriz bonusumuz da mevcut.

  1. Dead Island I

Önce, hiçbir zaman unutulmayacak bu kalp kırıcı video ile başlayıp yavaş yavaş heyecanı yükseltelim istedim. Dead Island 7 yıl önce oyun camiasına işte bu fragman ile kendini sunmuştu. Bir zombi oyunu olmasına kıyasla böyle bir fragman, oldukça çekici ve zombi avı severler için değişik bir tat olarak görüldü.  Şimdiden oluşabilecek moral bozukluğu için özür dileriz.

  1. Rainbow Six – Outbreak

Oyuna sadece kısa bir dönem gelmesine rağmen bu kadar güzel bir tanıtım ve ana konunun dışındaki hikayesiyle Outbreak sezonu, R6 oyuncuları için çok değişik bir deneyim olmuştu. Sezon için hazırlanan videoların tümlemesine bir bakın derim.

Videodaki karakterler; Ash, Doc, Thermite, Tachanka.

İyi seyirler.

  1. Star Wars – Old Republic

6 dakikanın içerisinde tek bir diyalog olmamasına rağmen, yine de çoğu filmden çok daha başarılı bir iş çıkartan bu ‘fragman’ gözden kaçırılmayacak kadar mükemmel.

  1. League of Legends – a New Dawn

Arka plan müzikleri ve oyundaki karakterleri  muhteşem detaylandırmasıyla, Riot Games’in bir zamanlar oyunda iyileştirmeye ve yeniliğe gittiği dönemde çıkarttıkları, oldukça başarılı bir kısa tanıtım filmi diyebiliriz.

Not: Ahri report.

  1. World of Warcraft: Battle for Azeroth

Burada tüyler diken diken olmadan önce diyebileceğim tek bir şey var;

FOR THE HORDE!

BONUS: Assasin’s Creed – Brotherhood

Serinin belki de gelmiş geçmiş en iyi oyunu ve fragmanı olmasının yanında, belki de oyun tarihindeki gelmiş geçmiş en iyi oyun fragmanı olarak bile görülebilecek bir fragmandı.

Ezio her zaman kalbimizde ve öyle de kalmaya devam edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here