Ryan Murphy’nin yapımcılığını üstlendiği FX dizisinden kötü haberler var.

İlk sezonu 2017’de yayınlanan dizinin teması, adından anlaşılacağı gibi, ünlü isimler arasındaki kavgalar. İlk sezonda Hollywood’un iki yıldızı Bette Davis ve Joan Crawford arasındaki rekabet anlatıldı. Davis’i Susan Sarandon, Crawford’u ise Jessica Lange canlandırdı.

Dizinin ikinci sezonunda Prenses Diana ve Prens Charles ilişkisinin anlatılması planlanıyordu. FX yetkililerinden John Landgraf , yeni sezonun şu an için ilerlemediğini söyledi. The Crown’un yeni sezonda aynı konuyu anlatmasından kaynaklı bir sorun olup olmadığı sorulduğunda ise şunları söyledi: “The Crown ile ilgili bir sıkıntı yok. Çok farklı bir yaklaşım var. The Crown’u beğendim ama kraliyet ailesinin gözünden anlatılıyor. Biz Meghan Markle gibi aileye yeni katılan birinin bakış açısından anlatmayı planlıyorduk. En sonunda, elimizdeki materyalleri istediğimiz yere taşıyamadık.”

Dizinin hala devam edip etmeyeceği sorulduğunda “Bunu Ryan’a sorarsanız dizinin devam edeceğini ve daha fazla hikaye anlatmak istediğini söylerdi. Ama bana ne yapacağını veya ne zaman yapacağını söylemedi.” cevabını verdi.

Murphy’nin imzasını taşıyan bir diğer FX dizisi American Crime Story’nin Katrina sezonu da senaryo değişiklikleri sebebiyle gecikti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here