Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Kilyos’ta gerçekleşecek Babylon Soundgarden, her sene olduğu gibi bu sene de dolu dolu bir line-up’la karşımıza çıkıyor. Bu renkli line-up’ın yanı sıra festival, bu sene ilk kez kamplı olarak gerçekleşecek. 8 Eylül’de çadırıyla giriş yapacakları DJ performansları bekliyor. 9 Eylül günündeyse kimler yok ki?

Gorgon City

Elektronik müzik ikilisi Kye “Foamo” Gibbon ve Matt “RackNRuin” Robson-Scott house, dance-pop ve garage ağırlıklı müzikleriyle festivalde yerlerini alacak. 2012 yılında The Crypt adlı EP ile çıkış yakalayan ikilinin Real Life şarkısı bu yaz hepimizin diline dolandı. Şarkının klibiyse sosyal medyanın üzerimizdeki etkilerine zekice bir bakış sunuyor.

The Drums

Kendi isimlerini taşıyan ilk albümleri ve Let’s Go Surfing isimli şarkısıyla bizi kendine hayran bırakan New Yorklu grup, zaman zaman The Smiths’i zaman zaman da The Verlaines’i çağrıştırıyor. Grubun kurucularından Jacob Graham’in grubu terk etmesine rağmen, The Drums sapasağlam ayakta duruyor ve son albümü Abysmal Thoughts ile müziğe anlam kazandırmaya devam ediyor.

Sevdaliza

Elektronik, trip-hop, grime ve avant-garde üretimleriyle tanınan İran asıllı Sevdaliza da bizlere 9 Eylül’de bir müzik ziyafeti yaşatacak. Hollanda’nın basketbol milli takımının eski bir oyuncusu olan Sevdaliza, şarkılarında felsefi sorgulamalara da yer veriyor.

Kadebostany

Walking with a Ghost ve Castle in The Snow gibi hitlere imza atan İsviçreli pop grubu, canlı performanslarıyla adından söz ettiriyor. Performanslarında video mapping, led ve neon ışıklardan yararlanan grup sahneye genellikle kendi hayali ülkeleri Kadebostany Cumhuriyeti’nin bayrağıyla çıkıyor.

Whilk & Misky

Clap Your Hands şarkısıyla çıkış yakalayan grup, geleneksel ritimlerle elektronik ögeleri bir araya getiriyor. Şarkılarının Solomun remixi Shazam ve Billboard’da haftalarca ilk beşte kaldı.

Wax Tailor

Down tempo, trip-hop ve hiphop türündeki şarkılarıyla bilinen Fransız prodüktör ikisi canlı olmak üzere toplamda altı albüm yayınladı. Wax Tailor; soul, funk, hiphop ve 60’ların müziği arasında köprü kurmayı başarıyor.

Anne-Marie

Rockabye ve Ciao Adios gibi şarkılarıyla müzik listelerinde zirveyi bırakmayan Anne-Marie’den “pop müziğin en parlak yeni yıldızı” olarak bahsediliyor. Anne-Marie’nin BRIT ve MTV Avrupa Müzik Ödülleri de dahil birçok ödülü bulunuyor.

Babylon Soungarden yeni deneyimlere, dostluklara ve umuda açık herkesi 9 Eylül’de bekliyor. Kilyos’ta görüşmek üzere!

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here