2006 yılında yayınlanan The Dutchess albümünden 11 yıl sonra Fergie, yeni albümü The Double Dutchess’i yayınladı. Albümü takiben de 4 yeni video klip yayınlandı.

Görsel bir albüm olacağını açıkladığı The Double Dutchess albümünden daha önce yayınlanan birkaç klipte siyah beyaz tema hakimdi. Yeni kliplerden Just Like You da aynı temada Daha önce 2016 Rock in Rio’da sergilediği parçanın klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fergie’nin deyimiyle “90’ların hip hop müziğine mükemmel bir dönüş” olan Like It Ain’t Nuttin’de ise Fergie’yi pek çok mekanda görüyoruz. Kulüp, gizli bir garaj ve asansör bunlardan birkaçı. Ayrıca klipte hem sarışın hem de esmer hallerini görüyoruz.

Enchanté klibi ise Fergie’nin oğlu Axl Jack’in sesiyle başlıyor, görüntüde ise Kendall Jenner’ı görüyoruz. Uyuyor şekilde gördüğümüz Kendall’ın uyanışını ve yaptıklarını izliyoruz. Klip çeşitli kıyafetler ve etkinlikler barındırıyor.

Save It Till Morning ise Fergie’nin dediğine göre albümdeki en duygusal iki şarkıdan biri.  Klipte ise bir çiftin hem aşkına hem de kavgasına şahit oluyoruz.

Fergie’nin geçtiğimiz akşam Jimmy Fallon’da gerçekleştirdiği “You Already Know” performansını izlemek için:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here