Günümüz popüler dizilerini bilmeyen yoktur. Popüler kültürün geçmişten günümüze devam ettiği şu dönemde sürekli yeni diziler çıkmaya devam ediyor. Beğeneni olduğu kadar beğenmeyeni de haylice fazla. Sıradanlaşmış konular ve birbirini tekrar eden diziler arasında seçim yapmak her geçen gün zorlaşıyor. Dizi izlemenin bu denli fazlalaştığı ve sürekli yeni dizilerin çıktığı günümüzde, geride bıraktığımız diziler arasında kaçırdıklarımız da mevcut. Kaliteli olmalarının yanı sıra farklı konuları ile günümüzde geçmişte kaldığı ve fazla popüler olmadığı için izlenmeyen diziler arasında Chuck sizin için seçtiğimiz diziler arasında.

8.2 IMDB puanına sahip 2007-2012 yapımı Chuck izlenmeye değer tatlı mı tatlı bir dizi.

Chuck Bartowski, Buymore adlı bir teknoloji mağazasında çalışan bir bilgisayar teknisyeni. Standford Üniversitesi’nde mühendislik okumasına rağmen hayatta başına gelen talihsiz ve kötü olaylar sonucu kendini geri çeken, düz bir hayat yaşamaya başlayan içine kapanık bir karakter.

Chuck’ın hayata küsmesinin başında gelen isimlerden biri ise Bryce Larkin. Üniversite yıllarında oda arkadaşı olduğu Cuck’a tuzak kurduğu için okulu bitirmesine engel olan Bryce, Chuck için unutulmaz isimlerden. Chuck’ın kız arkadaşının da kendisini terk edip Bryce ile çıkmaya başlaması olayın üzerine adeta tuz biber olmuş.

Bryce gün geçtikçe yükseldiği kariyerinde CIA ajanı olarak devam ederken, NSA’nın intersect tabanına sızarak verileri ele geçirmesi bütün olayları başlatan hareketlerden biri.

NSA ajanlarının durumu fark etmesi üzerine vatana ihanet suçu işlediği için vurulan Bryce, vurulmadan önce topladığı bütün verileri mail ile Chuck’a gönderir.

Chuck sıradan hayatında sıradan bir gün yaşarken, 5 yıldır görmediği Bryc’dan gelen bir mail ile bütün hayatı değişir. Artık hayatı hiç de sıradan değildir. Mail yolu ile gelen bütün verilerin beynine kopyalanması ile Chuck, artık devlet işlerinde kullanılan en önemli anahtarlardan biridir. Taşıdığı bilgiler itibari ile koruma altına alınan Chuck’ın korumalarından biri de Sarah Walker’dır.

Sarah Walker genç ve alımlı bir kadın olmasının yanında zeki tavrı ile karşı konulamayacak bir kadındır.

Sıradan hayatı bir anda aksiyon ve adrenalin dolu bir hata dönüşen Chuck ve etrafında gelişen olaylar ile komedi, aksiyon ve romantizm dolu bir dizi ile karşılaşacaksınız.

Keyifli Seyirler…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here