Galeri Bu Pavilion ve online çağdaş sanat platformu olan Art50.net’in iş birliğiyle 15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında “All in One’01” sergisi sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

Farklı sanat dallarından toplamda 42 sanatçının bir araya geldiği sergi, güncel sanat pratiklerinin ve anlatım biçimlerinin birlikte olduğu zengin bir dile sahip. Sanat piyasasına yön veren birçok ismin katkı sağlamasının yanı sıra, yeni genç ve alternatif isimler de serginin bir parçası olmuş. Sergide video, yerleştirme, illüstrasyon, resim, heykel ve fotoğraf gibi birçok alandan çalışmalar yer alıyor.

Sanatın öncülerinden olan Art50.net ve Galeri Bu Pavilion iş birliği ile birlikte oluşturduğu sanatçı seçkisinden oluşan “All in One” sergisi, sanatçıların farklı dönemlerde yaptıkları çalışmalar, deneysel yaklaşımlar ve yeni arayışlarını ortaya koyarken sanat piyasasında son dönemlerde dikkat çeken “ulaşılabilir sanat” olgusunun farklı yaklaşımları üzerinde duruyor. Aynı zamanda ‘’All in One’’ seçkileri ile yeni bir keşif alanı yaratmayı da amaçlıyorlar.

Sergide yer alan sanatçılar ise şöyle: Ahmet Rüstem Ekici, Alihan Muslu, Aslı Gibidir, Aykut Öz, Ayşegül Karakaş, Baysan Yüksel, Begüm Mütevellioğlu, Bertan Ekici, Beyza Boynudelik, Cansu Sönmez, Damla Yalçın, Deniz Defne Acerol, Derya Geylani, Ece Gauer, Eda Emirdağ, Egemen Kemal Vuruşan, Gökçen Ataman, Hadra Tanrıverdi Birecik, Hakan Sorar, Haydar Akdağ, Hemad Javadzade, Hilal Can, İlsu Aslan, İpek Yeğinsü, Karbon, Koray Ulusoy, Mehmet Can Gürsoy, Meltem Sırtıkara, Merve Dündar, Mihriban Mirap, Nazlı Kocaçınar, Nihal Martlı, Özge Kahraman, Özlem Paker, Picamimi, Rengin Altınalmaz, Saliha Yılmaz, Sefa Çakır, Şeyda Özdamar, Umut Yalım, Yıldırım İnce, Zeynep Özkanca

“All in One’01“ sergisi 15 Haziran – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında Pazar ve Pazartesi günleri hariç her gün 12.00 – 19.00 arası Galeri Bu Pavillion’da sanat severlerin ziyaretine açık olacak.

Tarihler: 15 Haziran 2019 Cumartesi – 15 Temmuz 2019 Pazartesi

Yer: Galeri Bu Pavillion

Adres: Şahkulu Mah., Serdar-ı Ekrem Sok. No:11, Galata Beyoğlu İstanbul

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here