Bruno Mars ve müzik grubu The Hooligans, pazartesi günü Charlie Rose‘ta That’s What I Like şarkısını her zamankinden daha farklı bir şekilde seslendirdi.

Bruno’nun güçlü sesiyle gitar ve piyanonun eşsiz uyumunun buluştuğu programda, ünlü şarkıcı programa kısa bir röportaj da verdi.

That’s What I Like şarkısında Jimmy Jam, Terry Lewis, Mariah Carey and New Edition gibi sanatçılardan ilham aldığını belirten sanatçı, “Okuldayken dans ettiğimiz şey buydu. Ben de o anı yakalamak istedim. Dans etmek, pistte bir kıza gülümsemek, bir kızla flörtleşmek eğlenceliydi.” diyor.

Ayrım ve çatışmalarda müziğin yerine de değinen sanatçı, insanları konserlerde bir araya getirmenin bir lüks olduğunu söylüyor ve bunun sinir bozucu bir tarafının olduğunu da ekliyor. “Biz pozitif bir ortam hazırlıyoruz, insanlar dans ediyor herkes birbirini seviyormuş gibi. Mükemmel bir gece oluyor, sonra otele gidip haberleri izliyorsun ve olan şeyler sevgiden çok uzakta. Bu bir kandırmaca gibi çünkü ne yaptığımı bilmiyorum. Ben kendi dünyamı, kendi Amerikamı, hergün ne hissediyorsam onu yaratıyorum.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here