Fargo’nun baş yapımcısı Warren Littlefield’ın yaptığı açıklamaya göre dizinin dördüncü sezonunun çekimleri 2019 sonbaharında başlayacak.

Dizinin yaratıcısı Noah Hawley, bu yaz bir filmin yönetmenliğini yapıyor.yılın dördüncü çeyreğinde Fargo’nun açılışını yazacak. Daha sonra, yılın başında,yazarlar çalışmaya başlayacak. Umuyoruz ki sonbahara kadar sezonun çoğu hazır olur ve çekimlere başlayabiliriz.

Sezonun temasının ne olacağına dair sorular karşısında sessiz kalan Littlefield, “Yıl, şehir ve lokasyon belli” demekle yetindi.

Fargo, daha çok bir antoloji dizisi. Her sezon anlatılan hikayeler aynı yerde fakat farklı zamanlarda geçiyor ve örtüşen karakterler yer alıyor. İlk sezon, 2006 yılında geçiyor ve Şerif Molly Solverson şeytani Lorne Malvo’yu takip ediyordu. 1979 yılında geçen ikinci sezonda Molly Solverson, küçük bir kız çocuğu olarak karşımıza çıkmıştı. Bu sezonda, Solverson’nun babası Lou Solverson’nun üçlü cinayeti soruşturması anlatılıyor. 2010 yılına atladığımız üçüncü sezonda ise Ewan McGregor tarafından oynanan ve birinin şartlı tahliye memuru diğerinin otopark kodamanı olan iki ikiz kardeşin karışık ilişkileri üzerine duruluyor. İkinci kardeş, V.M. Varga tarafından hain bir şirket istilasına uğruyor ve tüm ilişki Eden Valley’in oynadığı polis memuru Gloria Burgle tarafından soruşturuluyor.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here