Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Warner Bros. yapımı Fantastik Canavarlar: Grindelwald’in Suçları filminin gösterim öncesi son fragmanı yayımlandı.

2016 yılında vizyona giren ve J.K. Rowling‘in aynı adlı kitabından esinlenilerek çekilen fantezi drama türündeki Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filminin devam filmi olan yapımın yönetmen koltuğunda David Yates oturuyor.

Filminde; Karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander’ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanır. Ancak kaçmayı başaran büyücü, kendine gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlar. Asıl planı; büyü dünyasından uzak olan canlıların hepsine hükmedecek olan safkan büyücüler yetiştirmektir. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir.

Filmin oyuncu kadrosunda Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol gibi isimlerin dışında Johnny Depp ve Jude Law gibi yıldız isimlerde yer alıyor.

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’in Suçları ülkemizde 16 Kasım 2018‘de gösterime girecek.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here