Warner Bros tarafından beklentilerini karşılamadığı için sürekli ertelemeye maruz kalan Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filminin çıkış tarihi ve nerede çekileceği belli oldu.

İlk iki filmi sırasıyla New York ve Paris’te geçen Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filminin Rio de Janeiro şehrinde çekileceği duyuruldu. Yeni düzenlemeye ek olarak, Profesör Eulalie (Lally) Hicks’i (Jessica Williams) üçüncü filmde daha fazla göreceğimiz açıklandı.

Livermore, cadılık ve büyücülük okulunda profesör olan Lally, Fantastik Canarlar 2 filminde çok fazla gözükmemişti. J.K.Rowling, Lally’nin ”gerçek şanını’ üçüncü filmde ortaya çıkarmayı düşünmüş.

Warner Bros, filmin çekimlerine 2020 yılının ilkbahar döneminde başlayacaklarını duyurdu. Açıklanan tarihe göre Fantastik Canavarlar 3 filmi 12 Kasım 2021 yılında gösterime girecek.

Warner Bros. Başkanı Toby Emmerich: “Filmin çıkışının ileri bir tarihe ertelenmesinin film yapımcılarına sanatsal potansiyellerini ortaya koymaları için daha geniş bir alan ve zaman tanıyacağına ve böylece hayranlarımıza mümkün olan en iyi film deneyimini sunmalarını sağlayacağına inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Fantastik Canavarlar 3 filmini heyecanla beklemeye devam ediyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here