Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
2

Harry Potter hayranlarının büyük beğeniyle izlediği Fantastic Beasts filminin devam halkası olan Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald‘dan beklediğimiz haberler geldi!

Comic-Con sayesinde beklediğimiz birçok filmden güzel haberler almaya başladık. Potterhead’ler için en güzel haberse Hogwarts’a dönüş bileti olan The Crimes of Grindelwald’dan fragman gelmesi oldu.

Hogwarts‘ın görünmesiyle başlayan fragman, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı filminden aşina olduğumuz Karanlık Sanatlara Karşı Savunma dersine götürüyor bizleri. Orada Newt’ın (Eddie Redmayne) en büyük korkusunu gördükten sonra Crendence (Ezra Miller), Leta Lestrange (Zoe Kravitz) ve Grindelwald’a (Johnny Depp) göz atıyoruz. Dumbledore’un (Jude Law) Kelid Aynasında yanında Grindelwald’u görmesi ve sondaki Nicolas Flamel (Brontis Jodorowsky) ise bizce fragmanın en heyecan verici noktalarından.

Görünüşe göre ikinci film, birçok parçanın bir araya getirilmesinin yanı sıra barındırdığı gerçek tehlikeler ve Harry Potter detayıyla ilk filmden çok daha heyecanlı.

Film, 16 Kasım 2018’de vizyona girecek. 

Kaynak: 1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
2

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here