Sunshine Cleaning filminden hatırlayacağımız yönetmen Christine Jeffs’in “Every Breath You Take” filmiyle tekrardan yönetmenliği üstlenecek. Daha önce Drama-Komedi filmini yöneten Christine Jeffs, bu sefer “Every Breath You Take” filmi ile gerilim filmi yönetecek. Filmin kadrosunda ise ünlü isimler yer almaya başladı bile. Gerilim filminin kadrosunda Sam Claflin, Michelle Monaghan, Casey Affleck ve Veronica Ferres gibi isimler bulunuyor.

Filmin kadrosuna dahil olan Affleck, 2017 senesinde en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştı. Monaghan’ın ise rol aldığı yapımlar arasında pek çok film bulunuyor. Bunlar özetle Kiss Kiss Bang Bang, Gone Baby and Mission şeklinde sıralayabiliriz. Sam Claffin’i ise “Me before You” filminin yanı sıra daha birçok sevilien film ile hatırlıyoruz.
“Every Breath You Take”
filmi kısaca, hastası intihar ettikten sonra kariyeri tehlikeye giren Psikiyatr’ın (Casey Affleck) yaşadıklarını konu ediniyor. Hastasının hayatta kalan kardeşini evine davet ettiğinde ise her şeyin nasıl karmaşık bir hale büründüğünü izliyor olacağız. Filmin çekimleri ise önümüzdeki ay içerisinde başlayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here