Euro Truck Simulator 2, PC’de niş oyunlardan biri, ancak aynı zamanda gerçek bir hit. Piyasaya sürülmesinden yıllar sonra bile hala binlerce kişi oynuyor. Steam istatistiklerine göre neredeyse 19.000 oyuncu bu konuda büyük çaba sarf ediyor ve böylece geliştirici firma SCS Software; daha fazla yol, gidilecek yerler ve yapılacak şeyler ile haritasını genişletmeye devam ediyor.

Yeni çıkan ek pakette; (Road to the Black Sea), oyuncular yüklerini Transilvanya ormanlarında, Romanya’nın Karpat dağlarında, Bulgaristan’ın Karadeniz kıyı şeridinde, Türkiye’nin Trakya bölgesinde ve İstanbul’da taşıyacak. Geliştirici firma SCS Software; “Büyük şehirlerden ilçelerdeki küçük mütevazı köylere kadar, kamyoncular araçlarını, aynı zamanda Karadeniz kıyısında doğal kıyı şeridi olan yollarda da kullanabilecekler. Bu bölgeler aynı zamanda çiftçiler, kütük şirketleri ve madencilik endüstrisi de dahil olmak üzere oyuncuların iş alması için çok çeşitli sektörler sunuyor.” 

Road to the Black Sea, Steam’e geldi fakat çıkış tarihi belli değil. 2019’un sonlarına doğru çıkacağı bekleniliyor. Ek paketin duyuru fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here