Onun albümü için ne gerekirse yapacağımı söylemiştim, bu arada büyük bir Eminem hayranıyım!‘ (2012 yılında yapılmış bir Pink röportajı)

Won’t Back Down (2010, Recovery – Eminem’in albümü) ve Here Comes the Weekend (2012, The Truth About Love – Pink’in Albümü) olmak üzere iki düetleri bulunan Eminem ve Pink‘in yeni bir şarkı üzerinde çalıştığı bilgisi, geçen haftalarda Eminem’in radyosu tarafından onaylanmıştı. Fakat şarkının hangi albümde bulunacağı tam olarak kesin değildi. Eminem’in radyosunun çalışanlarından bir kısmı Eminem’in yeni albümünün ilk single parçasının bir Pink düeti olduğunu söylerken, Pink de bir röportajında yeni albümünde tek ama özel bir erkekle düet olduğunu söylemişti. Bu olanların ardından bu gece saatlerinde Pink’in stilisti Kim Bowen Instagram hesabından ‘Pink ile birlikte çalışıyoruz.‘ açıklamasıyla ardı ardına fotoğraflar yükledi. Fotoğraflara, Kim Bowen’in Instagram hesabına ulaşmak için buraya tıklayın… Bizi ilgilendiren kısım ise, yüklediği fotoğraflarından birinde bir buzdolabı var ve buzdolabının Eminem’in kariyerinin ilk yıllarına ait fotoğraflar bulunuyor! Fotoğraf ve açıklaması:

https://www.instagram.com/p/BZRttV8BNPi/?taken-by=thekimbowen

Bir başka fotoğrafta ise bir tuvalet görüyoruz ve tuvalet duvarında yazanların şarkının sözleri olduğunu varsayarsak gerçekten hareketli bir şarkı bizi bekliyor diyebiliriz!

Toilet in today's location.

A post shared by thekimbowen (@thekimbowen) on

Kim Bowen’i bir kenara bırakırsak, 2 gün önce Sarah C Frey adında bir Twitter kullanıcısı attığı bir tweette ‘Salı günleri çalışan kahvecim, yeni Eminem & Pink düetinin klibinde, Eminem’in gençliğini oynayacak.’ şeklinde bir ifadede bulundu. Bu bilginin doğruluğunu gerçekten bilemiyoruz ama buzdolabında gördüğümüz genç Eminem ve bu tweet birbiriyle o kadar uyuşuyor ki bu ihtimale inanmaktan kendimizi alamıyoruz!

Son olarak 2012 yılında Pink’in The Truth About Love albümünde bulundan Here Comes the Weekend düetiyle karşımıza gelen ikili, yine güzel bir işle karşımıza çıkacak gibi duruyor. Bu arada yine Eminem’in yeni albümü hakkında yılın son çeyreği yayınlanacağı konusunda dedikodular dönüyor. Albümün ilk single parçasının ise bu ay bitmeden yayınlanması bekleniyor. Bu parçanın da Pink ile olduğunu bildiğimize göre, bu çekilen klibin bu ay sonuna kadar yayınlanmasını bekliyoruz, hem de büyük bir heyecanla!

EDIT: Şarkının adının ‘Revenge’ olduğu ve Pink’in albümünde olacağı onaylandı!

Önceki Eminem ve Pink düetlerini dinlemek için:

Won’t Back Down, 2010

Here Comes the Weekend, 2012

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here