Emin Alper imzalı yeni dizi Alef için yeni bir tanıtım fragmanı paylaşıldı. Dizinin başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen boy gösteriyor.

Kız Kardeşler ve Abluka gibi iki önemli yapımla adından sıkça söz ettiren Emin Alper, şimdi de televizyon dünyasına giriş yapıyor. Dizi, Masum, Bozkır, Sıfır Bir ve 7Yüz gibi çok sevilen yerli yapımları ekrana taşıyan BluTV çatısı altında izleyiciyle buluşacak.

Çok yakında izleyiciyle buluşması planlanan Alef’in senaryosu seri cinayetler ve yetenekli dedektifler etrafında şekilleniyor:

Hırslı bir dedektif olan Kemal ile tecrübeli ortağı Settar, İstanbul Boğazı’nda bulunan bir ceseti araştırmakla görevlendirilir. Kemal ile Settar, ceset ile ilgilenirken, ardı ardına cinayetler ortaya çıkmaya başlar. İşlenen bu gizemli cinayetleri çözmeye çalışan Kemal ve Settar’a, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar da yardım eder. Ekip, işlenen gizemli cinayetlerle ilgli araştırmalarını ilerlettikçe yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesinin açığa çıkmasını sağlar. (Beyazperde)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here