Başrollerini Emily Blunt ve Dwayne Johnson gibi son dönemin gözde isimlerinin üstlendiği Jungle Cruise için ilk fragman paylaşıldı. Disney tarafından çekilen yapım izleyicilerini fantastik bir maceraya davet ediyor.

Fantastik elementlerle donatılan filmin senaryosu Disneyland tema parkından alınan ilhamla yaratıldı. Tehlikeli hayvanlar ve sürüngenlerle dolu bir ormanın içinden akan nehirde yolculuğa çıkacağımız filmde Kaptan Frank (Dwayne Johnson) ve Lily Houghton (Emily Blunt) karakterlerinin başından geçenlere tanık olacağız.

Filmin yönetmen koltuğunda Orphan, The Shallows ve Unknown gibi yapımlardan tanıdığımız Jaume Collet-Serra oturuyor. Jungle Cruise, Collet-Serra ve Dwayne Johnson arasındaki son işbirliği olmayacak. Yönetmen Collet-Serra yine Dwayne Johnson tarafından hayat verilecek Black Adam karakterinin filmi için de yönetmen koltuğuna oturacak.

Macera filmi Jungle Cruise’un oyuncu kadrosunda Emily Blunt ve Dwayne Johnson gibi yıldızların yanı sıra Jesse Plemons, Jack Whitehall, Paul Giamatti ve Edgar Ramírez gibi isimler bulunuyor.

Filmin 2020 yılının ortalarında gösterime girmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here