Agent King adıyla animasyon olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Elvis Presley, rock’n roll yıldızlığının yanında, karanlık güçlerle savaşan bir devlet ajanı da oluyor!

Elvis, gençken her zaman süper kahraman olmayı ve dünyayı kurtarmayı hayal ederdi!” diye belirten Priscilla Presley, “Ajan King bunu yapmasına izin veriyor. Ortak yaratıcım John Eddie ve ben bu şaşırtıcı projede Netflix ve Sony Animation ile birlikte çalışmaktan ve dünyaya daha önce görmedikleri bir Elvis gösterme şansını elde etmekten heyecan duyuyoruz.” diye de ekliyor.

Priscilla Presley ve John Eddie, Authentic Brands Group’taki Jamie Salter ile üretim yapacak. Mike Arnold (Archer) dizi sorumlusu, yazar ve üst düzey yapımcı olarak görev yaparken Fletcher Moules da denetleyici direktör ve ortak yapımcı olarak görev yapacak. Marc Rosen ve Corey Salter ayrıca ortak yapım ürünleri üretecekler. Efsanevi tasarımcı John Varvatos, Elvis’in dizi için tüm gardırobunu özel olarak tasarlayacak ve seri olarak Jerry Schilling ile birlikte danışmanlık üreticisi olarak görev yapacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here