Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Neredeyse her gün adını duyduğumuz, uzun zamandır gündemde olan ve gündemden düşecek gibi de durmayan Elon Musk, 1 Nisan şakası yapmaktan geri kalmadı ve neredeyse hepimizin hayretler içinde kaldığı bir şaka yaptı.

Her şey güzel giderken Musk, attığı bir tweetle bizileri derin bir meraka soktu. Tweette, birkaç saat içinde önemli bir haberin geliyor olduğu yazıyordu. Tabii ki bayağı bir heyecanlanmıştık ve bahsi geçen önemli haberi beklemeye başlamıştık. Takipçilerinden bazıları “Umarım 1 Nisan şakası değildir.” şeklinde mentionlar atsa da biz böyle bir şeye ihtimal bile vermemiştik.

 

Çok zaman geçmeden Musk, bombayı patlatmaya başlamıştı bile. Önemli haber açıklamasının devamında gelen tweetlerde ise şu yazıyordu; “Sermaye toplamak için gerçekleştirdiği yoğun çabaların ardından, son çare olarak yoğun bir Paskalya Yumurtası satışı gerçekleştirmişti, Tesla’nın tamamen iflas ettiğini bildirmekten ötürü üzüntü duyuyoruz. Öyle iflas etti ki, inanamazsınız.”

 

Biz daha “Ne oluyor?” diyemeden bir tweet daha geldi. Elon Musk, bu sefer elinde “Bankwupt!” yazan bir Tesla kartonu tutuyordu. Tweette şunlar yazıyordu;

“Elon, Tesla Model 3 aracının önünde “Teslaquilla” şişeleri tarafından çevrilmiş ve kendinden geçmiş bir halde bulundu, yanaklarında kuruyan gözyaşlarının izlerini görmek mümkündü. 

Bu ileri görüşlü bir açıklama değil, çünkü, açıkçası, amacı ne olurdu?

Mutlu yeni aylar!” 

Böylece Elon Musk’ın bizlere 1 Nisan şakası yaptığını anlamış olduk. Bundan sonrasında yorumu sizlere bırakıyoruz…

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here