Ellie Goulding büyüleyici bir gelin oldu! Ünlü şarkıcı cumartesi gecesi New York Minster‘da sevgilisi Caspar Jopling‘le evlendi. Düğün davetlilerinin bulunduğu liste tahmin edileceği üzere yıldızlarla doluydu. 32 yaşındaki Ellie, Natacha Ramsay-Levi tarafından tasarlanan çarpıcı uzun kollu ısmarlama Chloé gelinlik içinde muhteşem görünüyordu. Yerlere kadar uzanan gelinliğin ilginç bir Peter Pan yakası ve her yere dağılmış benzersiz bir yıldız işlemeleri detayları vardı. Hayatının önemli günlerinden biri olan düğün günü için güzel bir gelinlik seçimi yapan Ellie, nedimeleriyle birlikte geldiği sırada ise rüzgarla mücadele etti.

Her gelin düğünde mücevherlerin ne kadar önemli olduğunu bilir ve o mükemmel seti bulabilmek her zaman çok zordur. Ellie’nin gelin aksesuarları ise onun ruhuna ve kişiliğine tam olarak uygun seçimlerdi. Bir kulağında üç, diğerinde tek küpe takmıştı. Çift olan küpe inci damlası, diğerleri ise gümüş ve elmastı.

Şarkıcı, düğün günü her şeyiyle harikaydı. Ellie saç modeli tercihini uzun sarı saçlarını kabarık bir tarzda toplatmaktan yana yaptı. Doğal ve fresh makyajı ise kahverengi ağırlıklı nude tonlarda gözler, şeftali tonlarında allık ve yine nude tonlarda rujdan oluşuyordu.

Mavi minibüsle gelen gelin, 25 dakika geç kaldı.

Çiftin resepsiyonu Kuzey Yorkshire’da bulunan Castle Howard’da cömertçe gerçekleşti. Çarşamba günü, fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla yaklaşık 50 personelin görev aldığı düğünde, kızılderili çadırları ve festival temalı kutlamalar için bir sahne kurulduğu ortaya çıktı.

Caspar ve Ellie, Ağustos 2018’de nişanlandıklarını The Times’a açıklamışlardı.

Yeni evli çift, düğün günlerini kutlamak için aşağıdaki fotoğrafları yayımladı.Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here