Edgar Wright ve Simon Pegg, uzun süredir birlikte çalışıyorlar. Spaced adlı TV dizisinden Cornetto Üçlemesi‘ne, birlikte çalıştıkları yapımlar hep sevildi ve tuttu. Ancak ikili, 2013’te vizyona giren The World’s End‘den beri birlikte çalışamadı. Simon Pegg’e göre, ikilinin tekrar bir araya gelmesi ise an meselesi.

2004’te seyirci ile buluşan ilk büyük filmleri Shaun of the Dead‘den sonra ikili “Cornett Üçlemesi”nin diğer yapımlarında da ayrılmamıştı, ancak daha sonra Simon Pegg’in Star Trek ve Mission: Impossible serilerine dahil olması, Edgar Wright’ın da Baby Driver üzerinde çalışmaya başlaması ile ikilinin yolları biraz olsun ayrıldı. Peki onları bir daha bir arada görebilecek miyiz? Simon Pegg’e göre, kesinlikle evet.

Tekrar birlikte çalışacak mısınız sorusuna Simon Pegg’in cevabı şöyle:

“Tabii ki bu çok bariz. Ben, Edgar ve Nick (Frost) meslektaş değiliz, arkadaşız. Bir süredir zamanlarımız uyuşmuyor. Ancak uzun bir süre birlikte takılmaya tekrar başladığımız an yeni bir film yapacağız. Sürekli bunu konuşuyoruz, beyin fırtınası yaparak ne gibi fikirler bulabiliriz diye birbirimize danışıyoruz. Yeni bir film gelecek, asıl soru ‘ne zaman’ geleceği.”

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here