1. Watch Dogs Legion

Watch Dogs’un ilk iki oyunu benim için ortalama oyunlardı. Hikaye yönünden zayıf fakat açık dünya elementleri keyifliydi. Oyunun devamı için farklı ve yeni bir şeyler gerekiyordu. Ubisoft’un bu farklı ve yeni bir şeyleri, Watch Dogs Legion’da getirdiğini düşünüyorum. Oyun oldukça keyifli ve güzel gözüküyor. Ubisoft’a göre oyundaki herkesi oynayabilecekmişiz. Oyundaki herkesi “devrimimize” katabiliyoruz ve oyun, herkese bir hikaye yaratıyor. Oynadığımız karakter ölürse kalıcı olarak ölüyor. Bu da demektir ki karakterlerle duygusal bağ kurabileceğiz, bu da benim bir oyunda en önem verdiğim özelliklerden biri. Neon bir gelecekte Londra’da geçen bu oyun beni çok heyecanlandırdı. Watch Dogs Legion’ın oynanış videosunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

2. Ghost Recon: Breakpoint

Ghost Recon oyunlarına uzak biri olarak Breakpoint sunumu beni oldukça heyecanlandırdı. Bu heyecanın en büyük sebebi de tabii ki Punisher olarak izlediğim Jon Bernthal’in oyunu tanıtması. Sadece tanıtması değil bir de oyunun içinde olması. Bunun dışında oyun oldukça gergin ve karanlık gözüküyor. Bakalım nasıl olacak? Jon Bernthal sunumunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

3. Gods & Monsters

Gods & Monsters, Ubisoft sunumunun sonlarına doğru açıklanan yeni bir oyun. Herkesi heyecanlandıran bir oyun olmasa da beni etkilemeyi başardı çıktığında kesinlikle oynayacağım oyunlar listesine girdi. Bir kere oyunun arkasında Assassin’s Creed: Odyssey’in yapımcıları var. Odyssey’i oldukça beğenmiştim bu yüzden buradan artı puan kazanıyor. Beni etkileyen bir diğer özellik de oyunun Zelda: Breath of the Wild dünyasına ve tasarıma benzemesi oldu. Zelda: BotW, benim için çok özel bir oyun. Gods & Monsters, Yunan mitolojisi dünyasında geçiyor. Mitoloji sever biri olarak, oyunun bu özelliği de heyecanlanmama yetti. Oyunun sinematik fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here