Süperstar Dua Lipa ve Seul merkezli küresel pop fenomeni NCT 127, 3 Kasım Pazar günü İspanya’daki Fibes Konferans ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek olan MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde sahne alacak.

Yapımcı ve müzisyen Jhay Cortez‘le birlikte Meksikalı süperstar Sofia Reyes ve Brezilyalı şarkıcı ve söz yazarı Pabllo Vittar, MTV Avrupa Müzik Ödülleri kırmızı halısında gösteri öncesi performanslarıyla yılın en büyük küresel müzik kutlamasını başlatacak olan isimler arasında yer alıyor.

Dua Lipa ve NCT 127, daha önce duyurusu gerçekleşen Niall Horan, Halsey, Rosalía, EMA sunucusu Becky G, Akon, Ava Max ve Mabel’in de dahil olduğu sanatçılar arasına katıldı. Daha önce de açıklandığı gibi ikonik rock grubu Green Day de Sevilla’daki Plaza de España’da gerçekleşecek MTV World Stage Seville‘in bir parçası olarak sahne alacak.

2019 MTV Avrupa Müzik Ödülleri için oylama 2 Kasım gece yarısına kadar bu adreste devam edecek.

3 Kasım’da İspanya’daki FIBES Konferans ve Sergi Merkezi’nden düzenlenecek olan MTV EMA 2019, dünya genelinde canlı olarak yayınlanacak. Dünyanın dört bir yanından sanatçıları kutlayan, yılın en büyük küresel müzik etkinliklerinden biri olan MTV EMA’lar, 180 ülkedeki müzik hayranlarına benzersiz, çok platformlu bir deneyim sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here