Yepyeni Dragon Ball oyunu FighterZ için gelecek olan indirilebilir içerikte oyuna iki yeni karakter eklenecek. Bu karakterlerimizin isimleri Brody ve Bardock olacak.

Karakterlerimizin fiyatları ya da çıkış tarihi ile ilgili ortada henüz bir bilgi yok. Bilinen tek şey karakterlerimizin Super-Special Attack hareketleri. Bardock’un Super-Special Saldırısının adı ‘Revenge Assault’ olarak belirlenmiş. Bu saldırıyla birlikte Bardock rakibin üzerine şarj yaparken Super-Saiyan’a dönüşüyor. Brody’nin Super-Special Saldırısı ise tam üç bar enerji tüketiyor ve ismi ‘Gigantic Meteor’ olarak belirlenmiş. İsminden de anlaşılacağı üzere Brody bu hareket ile rakibin üzerine gerçekten büyük bir enerji topu atıyor. Siliconera’dan alınan bilgiye göre, Dragon Ball serisinin bir başka oyunu olan Dragon Ball Xenoverse 2’ye sahip olan oyunculara Android 21 kostümleri ve aksesuarları da hediye edilecek.

Dragon Ball FighterZ, 26 Ocak 2018 tarihinde PC, PS4 ve XBox platformlarına çıkış yapmıştı. O tarihten bu yana tam 2 milyon kopya satan oyun, bu istatistikle en hızlı satan Dragon Ball oyunu oldu. Beklenenin üzerinde başarı gösteren Dragon Ball FighterZ, yeni indirilebilir içeriği ile satış rakamlarını daha da yükseltmeyi amaçlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here