Gus Van Sant ve Joaquin Phoenix’i 23 yıl sonra buluşturan merakla beklenen film  Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot’un ilk fragmanı yayınlandı!

My Own Private Idaho, Good Will Hunting, Finding Forrester ve Milk filmlerinin yönetmeni Gus Van Sant’ın yeni projesi yıldızlarla dolu kadrosuyla dikkat çekiyor. Başrolünde Joaquin Phoenix’in yer aldığı filmde ona  Rooney Mara, Jonah Hill, Beth Ditto, Olivia Hamilton, Udo Kier, Kim Gordon ve Carrie Brownstein eşlik ediyor.

Gus Van Sant ve Joaquin Phoenix ikilisini 1995 yılındaki To Die For’dan sonra bir kez daha bir araya getiren filmde, hayatını tekerlekli sandalyede geçiren karikatürist John Callahan’ın hikayesi anlatılıyor. John Callahan’in (Joaquin Phoenix) geçirdiği araba kazasında ölümden döndükten sonra yapmak istediği son şey alkolü bırakmaktır. Fakat kız arkadaşı (Rooney Mara) ve karizmatik sponsorunun (Jonah Hill) cesaretlendirmesiyle gönülsüzce tedaviye başlar ve bu sırada karikatür çizmeye olan yeteneğini keşfeder. Karikatürler, Callahan’ın hayatına yeni bir soluk getirir.

Sundance Film Festivali’nde prömiyerini yapacak, Şubat ayında da Berlin Film Festivali’nde gösterilecek olan film Amerika’da 11 Mayıs’ta vizyona girecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here