Reebok x Gigi Hadid tasarım ortaklığının ikinci koleksiyonu olan yeni giyim ve ayakkabı serisi, Hadid’in doğa sevgisinden ve vahşi doğadaki maceralarından ilham alarak tasarlandı.

Reebok ve Gigi Hadid, yeni Sonbahar/Kış Reebok x Gigi Hadid koleksiyonuyla tasarım ortaklıklarının heyecanla beklenen ikinci aşamasını tanıttı. Yıldız model Hadid, podyumdaki yeteneklerini gardıroba da yansıttı.

Reebok’un, geçmişini Hadid’in doğadaki çocukluk anılarıyla birleştiren yeni giyim ve ayakkabı yelpazesini içeren koleksiyona ilişkin Hadid, “Doğayla ilgili her şey bana ilham veriyor. Işık, renkler, enerji, karmaşıklık. İkinci sezon koleksiyonum bu ilhamdan yola çıkıyor ve her sıcaklıkta ve ortamda sizi desteklemek ve sizinle birlikte çalışmak üzere tasarlandı.” dedi.

Giyenlere kendi yollarını yaratma gücünü sunan Reebok x Gigi Hadid koleksiyonu, markanın 90’lardan gelen klasik stillerine teknoloji, işlev ve renklerle yepyeni bir yön veriyor. Zarif bir fermuar yapısına sahip yeni DMX 2k Zip silüeti ve iki parçalı eşofman takımlarından, dönüştürülebilen yeleklerden ve tek omuzlu sütyenlerden oluşan bir dizi çok yönlü kıyafet ile tasarımlar kullanışlı bir estetiğe sahip. Gigi’nin doğa sevgisini yansıtan renk paletine çöl hakisi ve gök mavisi ile modası hiç geçmeyen beyaz ve siyah hakim.

Koleksiyondaki ürünlere buradan ulaşıp inceleyebilirsiniz!

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here