Büyük Usta Yoda‘nın yeşil, küçük ve sevimli versiyonu, Disney Plus dizisinde ilk göründüğü andan beri dünya çapında ilgi gördü ve dizinin şimdiye kadar en çok konuşulan ve en çok sevilen parçası oldu.

Bebek Yoda hızlı bir patlama yaşadı ve insanlar şimdiden ürünlerini ve oyuncaklarını dört gözle bekliyor. Bu sevgi, zaman içinde merakı da beraberinde getirdi ve 50 yaşındaki bebek hakkında artık bazı sorular, cevaplanmayı bekliyor.

bebek yoda ile ilgili görsel sonucu"

Disney CEO‘su Bob Iger ile yapılan bir röportajda, hayranları heyecanlandıracak oldukça ilginç bir bilgi açığa çıktı.

The Star Wars Show‘a konuşan Iger, karakterin gerçek bir adı olduğunu ve aslında bebek Yoda olarak adlandırılmaması gerektiğini belirterek şunları aktardı:

“Tüm dünya karakterden Bebek Yoda olarak bahsediyor ve bu uygun olmayan bir yaklaşım. Jon Favreau ile ilk e-postalarımda Bebek Yoda’ya atıfta bulunduğum için azarlandım. Çok kolay görünüyordu. Jon’dan birkaç kez azar yedim. ‘Bu bebek Yoda değil!’ Tamam, tamam. Hiçbir şey söylemek zorunda değil, sadece duygularıyla hareket ediyor. Kulaklarını ve gözlerini hareket ettiriyor. Çok ilginç. İnsanlar gerçekten adının ne olduğunu bilmek istiyor? Gerçek adı ne? Bu arada gerçek adını biliyor musunuz? Gerçek adını biliyorum ve şu anda ekstra dikkatli olmamın nedenlerinden biri. Birileri tarafından bir çeşit doğruluk serumu almak istemiyorum.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here