Bu hafta sizlere gencecik bir yetenekten, yani Ekin Beril‘den ve henüz 27 Temmuz 2018’de çıkmış tazecik bir EP’nin dikkat çeken şarkılarından birinden söz edeceğiz: “Su“.

1993 yılında Çanakkale’de doğan Ekin Beril‘i uzunca bir süre sosyal medyada çok sevdiğimiz parçalara yaptığı yorumlar ile tanıdık aslında. Bununla birlikte bir fenomen haline gelmesi ile müzik camiasında da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yetenekli isim; özellikle asıllarından oldukça farklı şekilde elektronik unsurlarla bezediği “Şebnem Ferah – Bırak Kadının Olayım”, “Pinhani – Ben Nasıl Büyük Adam Olucam”, “Ed Sheeran – Shape Of You” cover’ları ve Sertab Erener ile Sevgililer Günü’ne özel hazırladıkları “Kime Diyorum” parçası ile bir sosyal medya fenomeni olmaktan çok daha ötede olduğunu bizlere kanıtlayarak gelecekte çok daha güzel işlere imza atabileceğini ve bunun henüz bir başlangıç olduğunu hepimize göstermiş oldu aslında.

ekin beril su ile ilgili görsel sonucu

Tüm bunların ardından, 2018 yılında öncelikle ilk single’ı olan “Melek“i, ardından ise ilk EP’si olan “Zaman“ı yayınlayan Ekin Beril’in EP’de yer alan parçalarından özellikle “Zaman” ve “Su“yu ilerleyen günlerde çok daha sık duyacağımıza eminiz. Türkiye’de son dönem sanatçıları arasından farklı tarzı ile ön plana çıkacağa benzeyen Beril’in bundan sonraki çalışmalarını ise sabırsızlıkla bekliyoruz.

Şimdi sizleri bu muhteşem parçalardan sözleri ile de oldukça dikkat çekmeyi başaran “Su” ile baş başa bırakıyoruz, keyifle dinlemeniz dileği ile!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here