SAG 2020 Ödül Töreni çerçevesinde De Niro’ya hayat boyu başarı ödülü sunan DiCaprio, uzun zamandır etrafta dolaşan söylentilere nihayet açıklık getirdi. Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro‘nun usta yönetmen Martin Scorsese‘nin yeni projesi Killers of the Flower Moon‘da yer alacağı kesinleşti.

Her ne kadar yeni projenin oyuncu kadrosuna dair bazı ipuçları bundan çok uzun zaman önce ortaya çıkmış olsa da şimdiye dek kimseden resmi bir açıklama gelmemişti. DiCaprio’nun ödül törenindeki açıklamasıyla birlikte haberlerin doğruluğu onaylanmış oldu. Hatırlayacağınız üzere filmde yer alacak isimlere dair ilk dedikodu 2018 yılının sonlarına doğru çıkmıştı.

Martin Scorsese’nin bir sonraki projesi Killers of the Flower Moon’da tekrardan Bob’la çalışacak olmak benim için gerçek bir onurdur” diyen Leonardo Dicaprio, Scorsese ve DeNiro’dan bahsederken “iş arkadaşı” kelimesini kullanabildiği için çok şanslı olduğunu ifade etti.

DiCaprio filmde yer aldığı takdirde Martin Scorsese’yle altıncı kez birlikte çalışmış olacak. Usta oyuncu ve usta yönetmen daha önce Gangs of New York, The Aviator, The Departed, Shutter Island ve The Wolf of Wall Street filmlerinde güçlerini birleştirmişlerdi.

Kaynak: 1

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here