Görünen o ki Blizzard geçtiğimiz 2018 yılında düzenlediği Blizzcon sırasında duyurusunu yaptığı Diablo Immortal mobil oyunun hayranlarda yarattığı hayal kırıklığını düzeltmeye hazırlanıyor.

Blizzard’ın sitesinde “Kariyer” sayfası altında “Duyurulmamış bir proje” için iş ilanları verilmiş. Fakat her ne kadar oyun, “Duyurulmamış proje” adı altında geçse de Diablo kategorisi altında olduğu da belirtilmiş. İş ilanı ise şu şekilde:

Diablo ekibi bize oyun alanları, görevler, karakterler ve diyaloglar yaratmamızda yardımcı olacak yetenekli ve oynanış ile hikaye anlatımı tecrübelerine sahip bir içerik tasarımcısı arıyor. İdeal aday, verimli ve yaratıcı bir şekilde görev odaklı içerik üretebilme ve hikayenin oynanışa nasıl bir şekilde yansıtılacağını anlayarak meraklandırıcı bir hikaye yazabilmek adına, dizayn, ses, lokalizasyon ve mühendislik ekipleri ile birlikte çalışabilmeli.

Ayrıca özellikle adaylardan “PC ve konsol üzerindeki rol yapma oyunları” ile tecrübelerini de başvurularında belirtmelerini isteyen Blizzard mobilden ziyade konsol ve PC platformlarına çıkacak bir oyun üzerinde çalıştıklarına işaret ediyor ki bu da ilk olarak Diablo 4‘ü aklımıza getirmekte.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here