Son dönemlerde Bungie ile Activision’nun yollarını ayırma meselesi ile Destiny yeniden gündem olsa da 29 Ocak 2019 tarihinde gelecek olan güncellemesi oyunun hayranları tarafından iple çekiliyor. Karakterlerin süper yeteneklerine birçok güçlendirme ve zayıflama getirecek güncelleme, aynı zamanda Destiny 1’de ikonikleşmiş olan bir silahın görevini beraberinde getiriyor. The Last Word.

Resmi Destiny Twitter hesabında yayımlanan videoya göre aynı güncelleme içerisinde The Last Word’ün görevi oyuna eklenecek. Oyunun sıkı hayranları için bu büyük bir süpriz değildi çünkü zaten Developer Roadmap adını verdikleri geliştirici günlüklerinde bu silahın ne zaman geleceğini çok daha önceden duyurmuştu. Hayranları en çok heyecanlandıran unsurlardan biri videonun sonunda da mermilerinden kolayca hangi silah olduğu anlaşılan başka bir Destiny 1 silahında yatıyor.

Thorn ismindeki bu tabanca, vakt-i zamanında Destiny 1’de birçok oyuncuyu çileden çıkartmıştı. Zamana bağlı olarak verdiği zehir hasarı ile oyuncuları küplere bindiren bu silah, Destiny 2’nin gelecek sezonu olan “Season of the Drifter” dönemi içerisinde getirilmiş olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here