Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

T.C Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliğince düzenlenen Design Week Turkey, Tasarımın Potansiyeli temasıyla 8 Kasım’da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde başlıyor. Tasarımın farklı disiplinlerinden yepyeni ve ilham verici projeler, sergiler ve atölyelerle İstanbul’da 5 gün boyunca tasarımı konuşturacak olan Design Week Turkey, Türkiye’de ikinci kez gerçekleştiriliyor.
design week turkey ile ilgili görsel sonucuTasarım ve iş dünyasını bir araya getiren Design Week Turkey’de tasarımcıların, tasarım ofislerinin, sanatçıların, üniversitelerin, tasarım okullarının, tasarım platformlarının sergileri ve bu etkinliğe özel hazırlanmış enstalasyonları görülebilecek.

Design Week Turkey, tasarımın gücü konusunda farkındalık sağlamak, tasarım kültürünü güçlendirmek, Türk tasarımcıları dünyaya tanıtmak ve günümüzde ekonomik kalkınmanın sağlam temellerinden biri olarak tasarımın potansiyelini vurgulamayı amaçlıyor.

Design Week Turkey’e bu yıl 103 konuşmacı, 32 konferans ve panel, 17 sergi, 52 tasarım ofisi ve bireysel Tasarımcı, 13 firma standı, 14 atölye katılıyor.

Katılımın ücretsiz olduğu Design Week Turkey’de yerinizi almak için sitelerinden online davetiye kısmına başvurmanız yeterli.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here