Annesinin izinden giderek profesyonel modellik yapmaya başlayan 22 yaşındaki Deren Talu, New York Moda Haftası kapsamında düzenlenen Raisa&Vanessa’nın defilesinde ‘Lambada’ koleksiyonuna ait iki elbiseyle podyumda boy gösterdi.

Türkiye’nin kültürel zenginliğini, uluslararası moda standartları ile birleştirerek sıra dışı bir marka yaratan Raisa&Vanessa, 2020 İlkbahar / Yaz koleksiyonu The Lambada’yı, ilk kez New York Moda Haftası resmi takvimi içerisinde Spring Studios‘da gerçekleştirdiği defileyle sundu. Koleksiyon, ismini 80’li yılların sonunda Brezilya’da yayılan bir dans türünden alıyor. Broadway‘den Hollywood‘a yaşanan lambada dans çılgınlığı, disko geceleri, ilham veren filmler, kayıtlar, koleksiyona ve parçalara göndermeler yapıyor. Koleksiyon dansı ve modayı sanatsal bir formla sunuyor. 75 look 135 parçadan oluşan koleksiyonda, özel dokulu kumaşların hayat verdiği tasarımlar feminen ve seksapeli yüksek kalıplarla birleşiyor.

Spring Studios’taki defileye aralarında Gizem Barlak’ın da olduğu 30 manken çıktı. Kıyafetler, New York’un Soho semtindeki RaisaVanessa pop-up mağazasında 30 Eylül’e kadar satılmaya devam edecek. Söylenilenlere göre defileyi izledikten sonra sipariş verenler arasında Heidi Klum, Elisabeth Moss, Katy Perry, Taylor Swift gibi yıldızlar var.

Defilenin set ve show direktörlüğünü ”Uğurhan Akdeniz Special Events & Fashion Shows” üstlenirken, makyaj Maybelline New York artistleri tarafından gerçekleştirildi.

Kaynak 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here