Heyecanlı bekleyiş sona erdi. Demi Lovato altıncı stüdyo albümü olan Tell Me You Love Me‘yi bugün yayınladı.

Pop türünde yayınlanan albüm 12 parçadan oluşuyor. Diğer albümlerinden daha olgun, dürüst ve açık olan bu albüm R&B ve soul esintilerini de barındırıyor.

demi lovato tell me you love me ile ilgili görsel sonucu

25 yaşındaki şarkıcı, albüm çıkmadan önce oldukça ses getiren Sorry Not Sorry şarkısını tekli olarak hayranlarıyla buluşturmuştu. Çıkış teklisini seçerken Jay-Z’ den yardım aldığını belirten ünlü şarkıcı onun “hayranlar senin hep duygusal tarafını gördü bırak da eğlenceli tarafını da görsünler” dediğini söylemişti.

İkinci tekli olarak Tell Me You Love Me’yi yayınlayan genç şarkıcı, şarkıdaki güçlü vokalleri ile oldukça konuşuldu. Demi’nin en derin şarkısı olarak gösterilen parça listelerde iyi bir başarı gösterdi.

Daha sonra “You Don’t Do It For Me Anymore” ve “Sexy Dirty Love” parçalarını tekli olarak yayınlayan şarkıcı henüz bunlardan başka albümden herhangi bir tekli yayınlamadı.

“Ruin The Friendship”, “Daddy Issues”, “Only Forever” gibi parçaları da içeren albüm şu ana kadar oldukça olumlu eleştiriler alıyor. Birçok şarkıda insanların yeni favorisi haline geliyor. Ancak Demi Lovato’ nun albümde en çok heyecanlandığı parça Lil Wayne ile olan iş birliği olan Lonely.

Demi bu parçayla ilgili şunları söylüyor: “25 yaşındayım, bekarım ve kendi başıma yaşıyorum bununla ilgili bir şeyler yazmak istedim. Hayatı, olanları ciddiye almamak ve hep eğlenmek tek başına olmanın iyi bir tarafı ama bazen çok yalnız hissediyorsun.”

Demi Lovato’nun “Island Records” etiketiyle çıkan yeni albümünü buradan dinleyebilirsiniz:

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here