Dead By Daylight‘ın yeni katili The Ghost Face -hayalet surat- bir video ile oyunserverler için ayrıntılı olarak tanıtıldı. Videoda karakterin hem kısaca hikayesine yer verilirken hemde yeteneklerine değinilmiş.

Ghost Face‘in Night Shroud adlı bir gücünün olacağından bahsediliyor, güç göstergesi dolduğunda etkinleştirilecek ve terör yarıçapını gizleyebilecek olan güç, ayrıca köşelerde eğilmemizi sağlayacak ve hayatta kalanların kuruntularını takip edebilmemizi yarayacak.

Oyuncular ayrıca karakterle beraber üç perks’e sahip olacak.

Bunlar;

  • I’am All Ears
  • Furtive Chase
  • Thrilling Tremors 

All Ears sayesinde; kurbanlar acil bir eylemde bulunduklarında terör alanımız dışında olsa bile onları kısa bir süreliğine kısmen görebileceğiz.

Furtive Chase; bir kurbanı yakaladıktan sonra, bütün jeneratörler kısa bir süre boyunca tamir edilemez hale gelecek.

Thrilling Tremors ise; bir kurbanı yakalayıp kancaya taktığımızda jeton kazanmamızı sağlayacak, kazandığımız her jeton kovalamaca sırasında terör yarı çapımızı düşürecek ve bir daha ki sefere kurbanlardan biri diğerini kancadan kurtarırsa, kurtarıcı katil tarafından takıntılı bir hale gelecek.

Dead By Daylight’in yeni katili Ghost Face çok güzel gözüküyor, sizde karakter hakkınızda ki görüşlerinizi aşağıda yorumlara yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here