Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Batwoman televizyonlarda ilk çıkışını yapmak üzere geliyor. Bir sonraki Arrowverse (Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow ve Supergirl dizilerinden oluşan DC Dizi Evreni) dizisinin Batwoman olacağını duyan hayranlar şimdiden sabırsızlanmaya başladı.

Bunun nedeni herkes Batwoman ile beraber Batman’in de geri geleceğini düşünüyor olması. Son zamanlarda Gotham Şehri ve Caped Crusader (Batman’in lakabı) isimleri birçok kez Arrow ve The Flash dizilerinde geçiyordu. Hayranlar bunların sadece bir referanstan ibaret olduğunu düşünüyorlardı.

Batman’in müttefiklerinden olan Batwoman Arrowverse’e geldiğinde Gotham Şehrini de seriye eklemiş olacaklar. CW’nin patronu Mark Pedowitz bu konu hakkında şöyle bir açıklamada bulundu: “Tam gaz, heyecan dolu bir hikaye olacak.”

Arrow’un yıldızı Stephen Amell:”Bu sonbaharda, CW’de yapacağımız diğer bir karakterlerin karşılaşması durumu (crossover) ve yeni bir karakteri tanıtacağımız haberini duyurmaktan heyecan duyuyorum. İlk defa Batwoman ile yanyana savaşacağız ki bu olağaüstü bir haber. Karşılaşma Aralık ayında ekranlarda olacaktır…

Her ne kadar Batwoman ayrı olarak hareket etse de, Batman için her şekilde bir kapı açıyor. Superman (Tyler Hoechlin) çıkışını çoktan Supergirl’de yaptığından, sıradaki kişinin en yakın dostu Batman olması ihtimaller arasında.

Kaynak

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here