Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Yönetmenliğini Zack Snyder’ın üstlendiği Dc Comics’in heyecanla beklenen “Justice League” ilk fragmanını geçtiğimiz günlerde yayınladı. Film Dc dünyasının efsane karakterlerinin bir arada adalet için savaşmasını konu alıyor. Justice League dünyasından seçilen kahramanlar da bir nevi Avangers karakterlerinin karşılığı gibi.

Batman – Ironman, Cyborg – Hulk, The Flash – Spiderman, Superman – Captan America, Aquaman – Thor ve Wonderwomen – Black Widow şeklinde.
Fragmanından gördüğümüz kadarıyla klasik bir süper kahraman filminin önüne geçememiş. Bütün klişeleri içinde bulundurmakla beraber en iyi sahneler de fragmana doldurulmuş.


Filmin bu kadar ilgi ile beklenmesinin sebeplerinden biri de daha önce hiçbir filmde görünmemiş Aquaman karakterinin kadroda olması. Canlandıracak kişinin Jason Momoa olmasının da etkisi büyük.
Çıkardığı son filmlerle beklediği gişeye ulaşamayan Dc, henüz vizyona girmemiş Justice Leader filmi için de endişe duymaya başladı. Hayranlar karakterlerin çizgi romanlardaki hal ve tavırlarından daha farklı olduğunu söyleyerek filmi şimdiden önyargı ile karşıladı.


Oyuncu kadrosundaki bir diğer alışık olmadığımız isim de Ezra Miller. Kendisi Flash karakterini canlandıracak.
Daha önce canlandırdığı sıradışı ve zor karakterlerin yanı sıra onu oldukça farklı bir rolde seyredeceğiz. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla oldukça başarılı bir iş çıkarmış. Kendisini senelerdir takip ederiz. Hayat verdiği roller kesinlikle cesaret ve yetenek isteyen rollerdi. Duygusuz bir sosyapattan tutun da duygusal bir eşcinsele kadar.


Genç oyuncu 30 Eylül 1992 doğumlu. “We Need Talk About Kevin” filmindeki inanılmaz performansı ile yıldızı parladı. Onun yanı sıra The Perks of Being a Wallflower, The Stanford Prison Experiment filmlerinde de önemli rollerde yer aldı.
Aynı zamanda harika sesi ile şarkılar söylediği Sons of an İllustrious Father isimli bir müzik grubuna da sahip.
Kariyerinin başlarında canlandırdığı, dünyanın en riskli rolü olan gay bir karakteri mükemmel bir şekilde canlandırdı ve kulislerde hakkında Oscar adaylığı dedikodularını döndürdü. Lakin “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” ödülüne beklenen aday olamadı.

Pek alışık olmadığımız yüz hatlarına sahip olan Ezra, sırf mimiklerini incelemek için bile insanı ekrana kitliyor. Eğer olur da bir gün Michael Jackson’ın hayatı beyaz perdeye taşınırsa kesinlikle başrolde oynaması gerekir.
On parmağında on marifet, aşırı yetenekli oyuncumuz Ezra Miller’ı daha birçok yapımda görmek istiyor ve Justice Leader filmini heyecanla bekliyoruz…

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here