Süper kahraman uyarlama sinema filmleri 1900’lü yıllardan beri var olan bir tip oldu, kabul. Fakat hem bu uyarlamalara “evren” takısı getirerek yepyeni bir sayfa açan hem genellikle güzel işler çıkararak popülerleşmesini sağlayan hem de “süper kahraman filmi” gibi bir tür var eden cephe hiç şüphesiz Marvel olmuştur. Konu süper kahraman filmleri olduğu zaman grafikler her zaman yukarıyı gösteriyor. Bu treni kaçırmak istemeyen yapımcılar da illa ki oluyor.

Bu treni kaçırmak istemeyenlerden biri belli oldu. Çok yakın bir geçmişte, 2015’te hayatımıza Dark Horse yayıncılığında giren Black Hammer, bir film projesine dahil olacak. Üstelik sadece kendisini gördüğümüz yer beyaz perde değil, televizyonlarımızda bir dizide de boy gösterecek.

Ödüller sayesinde başarısı resmen kanıtlanan fakat Marvel ve DC gibi büyük isimlerin adı altında olmamasından ötürü birçok kişi tarafından es geçilen bu eserin ne zaman bizlerle buluşacağına dair pek bir bilgi yok. Fakat bildiğimiz tek şey, bu projelerin her hâlukârda gerçekleşecek olması.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here