Hazır olun, geleceğe gidiyoruz! The Witcher serisini oyun dünyasına taşıyan ve The Witcher 3: Wild Hunt ile bütün yapımcı şirketlere örnek olan CD PROJEKT RED‘in, 2012 yılından beri beklediğimiz Cyberpunk 2077 adlı oyunu, geçtiğimiz sene E3’te büyük bir çıkış yapmıştı. 48 dakikalık gameplay videosunun yayımlanmasıyla birlikte, hepimiz hype treninde yerlerimizi almıştık. İlk fragmanın çıkışından beri büyük bir heyecanla beklediğimiz bu oyunun, çıkış tarihi hakkında ise yeni söylentiler mevcut.

Bu seferki söylentilerin kaynağı, Slovakya merkezli oyun satıcısı ProGamingShop. Bilindiği üzere satıcılar, oyunlar çıkmadan sitelerinde oyunların profillerini oluşturur ve ön siparişlerle ilgili bilgi verirler. ProGamingShop da bunu yaparak, henüz resmî çıkış tarihi belli olmayan Cyberpunk 2077’nin, 28 Kasım 2019’da satışa sunulacağını belirtti.

ProGamingShop sitesinden alınan ekran görüntüsü

Konuyla ilgili olarak, CD PROJEKT RED bir açıklama yapmamış da olsa, sevenleri olarak biz Kasım 2019’u iple çekiyor olacağız. Hype treninden inmek istemeyenler, bahsettiğimiz 48 dakikalık gameplay videosunu aşağıdan izleyebilirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here