Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Uzun süredir devam eden CBS dizisi “Criminal Minds” 15. sezonuyla ekranlarına veda edecek.

Dizinin son sezonunun çekimlerinin, devam eden 14. sezon çekimlerinin hemen ardından başlayacağı da açıklandı.  Ayrıca son iki sezonun 10’ar bölümden oluşacağı da yapılan bu açıklamada kendisine yer buldu. Dizi son sezonuyla birlikte toplamda 325 bölüm göstermiş olacak ve böylece dizi tarihinin en uzun yapımlarından biri olacak.

“300” – When Reid and Garcia are abducted by Benjamin Merva (Michael Hogan), it’s up to the rest of the team to find them. The BAU finds surprising clues in their own history to solve why the two heroes have been targeted by a mass murderer. It’s a race to save them before a “Believers” prophecy is fulfilled, on the 14th season premiere of CRIMINAL MINDS, Wednesday, Oct. 3 (10:00-11:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.Pictured: Aisha Tyler (Dr. Tara Lewis), Daniel Henney (Matt Simmons), Paget Brewster (Emily Prentiss), Adam Rodriguez (Luke Alvez), Joe Mantegna (David Rossi) Photo: Cliff Lipson/CBS©2018 CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved

Dizi ülkenin en karmaşık suçlarını işleyen suçluların, yeniden saldırmadan önce engellenmesini sağlayan seçkin bir FBI ekibinin başından geçenleri anlatıyor.

Dizide Joe Mantegna, Paget Brewster, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook, Aisha Tyler, Kirsten Vangsness, Adam Rodriguez ve Daniel Henney gibi isimler yer alıyor. Dizinin senaryou Jeff Davies olurken, yönetmenliği Mark Gordon, Erica Messer ve Breen Frazier birlikte üstlenmişti.

criminal minds ile ilgili görsel sonucu

Dizi son yıllarda popülaritesini kaybetmiş olsa da CBS’nin köşe taşı diyebileceğimiz yapımlarından birisi olmayı başarmıştı.

Dizi zaman zaman tartışmalara da neden olmuştu. Dizinin görüntü yönetmeni Greg St. Johns, dizi çalışanlarına cinsel taciz suçlamalarıyla karşı karşıya kalmış ve diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here