Xbox One kullanıcılarının da uzun zamandır şikayetçi olduğu Xbox platformuna özel oyunların uzun süredir gelmediğini az çok hepimiz duyuyor ve dile getiriyoruz. Xbox tarafında maalesef PS4 – God of War etkisini uzun zamandır göremiyoruz fakat bununla ilgili iddialı açıklamalar yapıldı.

GamingBolt ile yaptığı söyleşide ünlü analist Michael Pachter; beklenen etkinin Crackdown 3 tarafından yaratılıcağına inanıyor ve hatta analiste göre bu oyunun etkisi, olası bir Halo 6 veya Gears of War 5 oyunundan daha büyük olabileceğini dile getiriyor.

https://cdn4.dualshockers.com/wp-content/uploads/2017/07/Crackdown3-12-ds1-670x377-constrain.jpg

Bilindiğiniz üzere 2014 senesinden beri geliştirildiği açıklanan Crackdown 3 oyununun, 2018 senesinde çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyor. Bununla birlikte bu çıkış tarihinin 2018 Haziran ayının son günlerinde olabileceği ihtimali üzerinde de yoğun bir görüş birliği bulunuyor. Analist Michael Pachter ise; Xbox One ve Windows 10 platformu için geliştirilen özel oyunun, yeterince iyi olduğu takdirde, çıktığı platforma ait konsol satışlarına büyük bir etki sağlayacağı görüşünü savunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here