Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Türk polisiye roman geleneğinin en önemli karakterlerinden Cingöz Recai, yıllar sonra tekrar beyaz perdede hayat buluyor. Kanal D ve Limon Film iş birliğinde Content Turkey imzalı filmin yapımcılığı Hayri Aslan’a, yönetmenliği Onur Ünlü’ye, yapımın senaryosu ise Kerem Deren ve Pınar Bulut’a ait..

“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşindedir. Cingöz Recai herkesin başına binbir çorap örerken, kaderin cilvesi karşısına güzelleri güzeli Göze’yi çıkaracaktır.

Peyami Safa’nın unutulmaz eseri Cingöz Recai’nin sinema uyarlaması olan filmin başrollerinde Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Serkan Keskin, Fatih Artman, Algı Eke, Günay Karacaoğlu, Hakan Boyav, Selim Bayraktar, Ushan Çakır, Meriç Aral, Boran Kuzum gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Başak Dizer’in hazırladığı kıyafetler ile kılıktan kılığa giren Kenan İmirzalıoğlu, 13 Ekim’de Cingöz Recai olarak izleyici karşısına çıkacak!

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here