Chucky efsanesini başlatan 1988 yapımı Child’s Play‘in aynı isimli yeniden uyarlamasından kısa bir tanıtım fragmanı yayımlandı.

Bir annenin oğluna doğum günü için farkında olmadan katil ruhlu bir oyuncak bebek hediye etmesini ve sonrasında ortaya çıkan kaosu konu alan yapım, yine bir korku filmi olan ve dünya çapında büyük bir başarıya ulaşan It (2017)’in yapımcıları tarafından beyaz perdeye aktarılacak.

Slasher korku türünde çocukluğumuzun kabuslarından biri olan Chucky Serisi, Child’s Play ile başlamış ve daha sonra 5 filmlik bir seriye dönüşmüştü. Yayımlanan kısa fragmana bakılırsa yeniden uyarlama,  bu öyküye daha çağdaş birkaç ekleme yaparak kötü ruhlu oyuncak bebeğimizin teknolojik kabiliyetlerini artırıyor gibi görünüyor.

Filmin oyuncu kadrosunun başını son dönemin başarılı oyuncularından Aubrey PlazaBrian Tyree Henry ve Gabriel Bateman çekiyor. Yönetmenliği ise yine bir korku filmi olan Polaroid ile çıkış yapan Lars Klavberg üstleniyor. Filmin ABD vizyon tarihiyse 21 Haziran 2019.

Kaynak

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here