Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Kara Şövalye, Prestij gibi filmleriyle tanınan ünlü aktör Christian Bale, yıldızı olduğu Terminator Salvation filmi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Filmin başrolünü kabul ettiği için pişmanlık duyduğunu belirten Bale, gelen teklifi daha önce üç kez geri çevirdiğini hatta çevresinde bulunan insanlarında ona kabul etmemesini söylediğini ama sonunda çevresindekilere kendini kanıtlamak için teklifi kabul ettiğini açıkladı.

Bale ayrıca filmin çekim aşamasında şanssız birçok olayın birbirini takip ettiğini de belirtti. Öncelikle senaryo yazarlarının büyük grevini hatırlatan ünlü aktör daha sonra Jonathan Nolan‘ın o dönemde harika bir senaryoyu kaleme almaya başladığını fakat önceden imza attığı bir iş sebebiyle devam edemediğini söyledi.

Terminator Salvation dışında Bale, bir dönemler çekim sırasında sete giren kameramana bağırmasıyla oldukça tepki aldığı video hakkında da konuştu. Oldukça utanç duyduğunu belirten aktör, olayın kendisi için değerlerini sorguladığı bir ders olduğunu söyledi.

“Bu benim için olağan dışı bir durumdu ancak olaydan harika bir ders çıkarmamı sağladı. Bir sahnede kendini ne kadar kaybedersen kaybet, bu şekilde davranmamalısın.”

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here