Chloe x Halle, Fransız moda evinin Instagram hesabında özel bir performans sergilediler.

Yetenekli kız kardeşler, Chloe x Halle geçtiğimiz pazar günü Balmain’in Instagram hesabında özel bir canlı yayın konseri verdiler. İki yıl önce çıkardıkları “The Kids Are Alright” albümleri ile isimlerinden oldukça söz ettirmiş kız kardeşlerin, en büyük destekçilerinden biri Beyonce. Bu nedenle Balmain’in yaratıcı yönetmeni Olivier Rousteing’le de oldukça yakın arkadaşlar.

İki kız kardeş, Olivier Rousteing’le yaptıkları sohbetlerine “Tekrar müzik yaptığımız için çok mutluyuz.” diye başladılar. Karantina süreçlerini nasıl geçirdiklerini ve yaratıcılıklarını nasıl devam ettirmeye çalıştıklarını anlattıktan sonra Balmain’in 2020 bahar koleksiyonundan iki görünümle, Haziran ayında çıkacak “Ungodly Hour” albümünden olan ilk single çalışmaları “Do It” şarkısını seslendirdiler. Rousteing ve izleyicilerin hayranlıkla izledikleri konserden sonra yeni şarkıları eşliğinde TikTok dansı için çalıştılar. Canlı yayını bitirmeden hemen önce üçü de senkronize bir şekilde dans etmeyi başardılar.

View this post on Instagram

“DO IT” “@chloexhalle’s latest is fantastic—I think I’ve been singing it nonstop since the moment I first heard it. So, when the sisters and I decided to present a live concert of the song on Balmain’s Instagram, there was absolutely no way that my team and I were just going to settle for the expected formula.” – @olivier_rousteing. Join the sister duo for an exclusive Instagram Live performance on May 17th at 7PM CET/ 1 PM EST/ 10 AM PST. Chloe x Halle shot in #BALMAINSS20 looks over Zoom by photographer @carlota_guerrero. ……… The sister duo shared experiences together, and how important it is to support our heroes during the COVID-19, before Chloe x Halle performed an acoustic version of his song “Do It”. Click on the link in bio to donate to La Fondation Hôpitaux de Paris to support heroes during the COVID-19. #BALMAINENSEMBLE

A post shared by BALMAIN (@balmain) on

kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here