How I Met Your Mother ve Friends efsanelerini direkt atlayacağımız bu listede, görece daha az bilinen ama komediden bir şey kaybetmediğine inandığımız beş diziyi sizler için derledik.

1. Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn’deki 99. Bölge Karakolunun birbirinden renkli dedektifleriyle suçluları yakalarken yeri gelecek gülecek yeri gelecek daha çok güleceksiniz. Gay yüzbaşı Ray, spor hastası çavuş Terry, yemek düşkünü Boyle ve ortalığı sürekli birbirine katan ama başarılı dedektif Jake Peralta ile Brooklyn sokaklarına çıkmaya hazır mısınız?

2. Man With a Plan

Friends’in sevilen oyuncularından Matt LeBlanc‘ın başrolünde olduğu dizi, Adam‘ın (Matt LeBlanc) karısı, çocukları ve vurdumduymaz abisi ile yaşadığı serüvenleri konu almakta.

3. Trailer Park Boys

Kanada menşeli dizi, Nova Scotia’da bulunan karavan parkında uzun yıllar beraber olan üç azılı suçlunun kafaları yükseklerdeyken yaşadığı talihsizlikler sizlere çok keyif verecek.

4. The Inbetweeners

İngiltere’de geçen olaylarda, bu sefer dört lise arkadaşının yaşadıklarına eşlik edeceğiz. Will, Simon, Jay ve Neil okulda diğer çocuklara kendilerini kanıtlamanın yanı sıra alay konusu oldukları bakirliklerini de kaybetmek için çalışacaklar.

5. Californication

Başarılı bir yazar olan Hank Moody, son dönemde yaşadığı üretkenlik sorununun yanı sıra eşini de geri kazanmaya çalışmaktadır fakat seks, alkol ve uyuşturucuya olan zaafı bu konuda onun başına sürekli sorun çıkartacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here