Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

Kadrosunda Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinçci, Tülin Özen ve Necip Memili, Zafer Algöz gibi isimlerin yer aldığı Emanet filminin yönetmen koltuğuna oturan Cem Yılmaz, Karakomik Filmler projesinin üçüncü filminin çekimlerine başladı.

kaçamak cem yılmaz ile ilgili görsel sonucu

 

Karakomik Filmler 1 ve Karakomik Filmler 2 adıyla iki farklı film olarak sinemaseverlerle buluşacak olan filmlerin içinde de ikişer ayrı öykü olacak. Bu öyküler birer saatlik olacak ve filmler iki ay arayla vizyona girecek.

Karakomik Filmler 1, Kaçamak ve İki Arada isimli filmlerden oluşuyor. Bu filmler 18 Ocak tarihinde beyaz perdede seyirciyle buluşacak ve tek biletle izlenebilecek. Kaçamak’ın oyuncu kadrosunda Can Yılmaz, Cem Yılmaz, Necip Memilli, Özkan Uğur, Cem Davran, Zafer Algöz ve Nilperi Şahinkaya yer alıyor.

kaçamak cem yılmaz ile ilgili görsel sonucuBir önceki projesi Arif V 216 filmiyle sevenleriyle buluşan ve daha önce duyurulan “Karakomik Filmler” projesine yoğunlaşan Cem Yılmaz, çekilen filmlerin G.O.R.A’ya benzememesi için çok uğraştığını söyleyerek bizlerde Hokkabaz, Her Şey Çok Güzel Olacak tarzı bir filmin beklediği izlenimi yarattı.

Dördüncü öykünün adının ne olacağı ise henüz netleşmiş değil.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here