Carolina Herrera’nın güzellik ve mücevher arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran ilk makyaj koleksiyonu piyasaya çıktı.

Carolina Herrera makyaj koleksiyonu, özelleştirilebilir, yeniden doldurulabilir ve neşeli bir kaçış sunuyor. Gucci, Hermes ve Jimmy Choo gibi birçok yüksek moda markası güzellik alanında da etkin ancak Carolina Herrera’nın fark noktası, makyajı bir aksesuar hâline getirmek istemesi!

Zımba baskılı kılıflar, coşkulu püsküller ve takılar üzerine düşünün. İsterseniz bu makyaj koleksiyonu bir ”hazır giyim koleksiyonu”na bile dönüşebilir.

Geleneksel olarak makyaj, banyo rafınızda veya makyaj çantanızda gözünüzün önünde kalmayacak bir şey. Ancak bu koleksiyon, güzelliğe yaklaşımın tamamen yeni ve yıkıcı bir yolu.” diyor Carolina Herrera Makeup güzellik kreatif direktörü Carolina A. Herrera. (ve tasarımcı Carolina Herrera’nın kızı)

Carolina Make‘in yaratıcı direktörü Wes Gordon, “Makyaj, kıyafeti yükselten son dokunuş, ancak aynı zamanda kendi içinde bir ifade. Her parçanın tam anlamıyla giyebileceğiniz ve gösterebileceğiniz göz alıcı, yüksek moda bir aksesuar olarak ikiye katlanmasını istedik. Her şey yaşam sevinci ve bugün modada çok çekici olan ‘fantastiklik’ ile ilgili.” diyor.

Koleksiyon, 36 tonluk bir palette (16 mat, 12 saten ve sekiz şeffaf) doldurulabilir rujlarla başladı. Sekiz renkte yeniden doldurulabilir pudralar, bir highlighter ve mattifier artı Carolina Herrera Makyaj fırçaları yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here