Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
31

Marvel Sinematik Evreni, Avengers: Infinity War ile birlikte büyük bir bilinmezlik perdesine girdi. Josh Brolin’in Thanos’u bir parmak şıklatmayla galaksinin yarısını yok etti. Şimdilik, ölen kahramanların ve galaksinin akıbeti bir bilinmezde. Fakat kulağımıza gelen haberler, Brie Larson’un Captain Marvel’ının çok önemli bir kilit rolü olduğunu söylüyor.

Karakterin tanıtımı, Infinity War’un post-credits sahnesinde yapıldı ve en güçlülerden biri olacağa benziyordu kuşkusuz. Ama Larson’un dediğine göre o, bundan fazlası olabilir. Belki de hayal ettiğimizden de fazlası.

“O, çok güçlü. Gezegenleri hareket ettirebilecek kadar!”

Larson’ın E! dergisine yaptığı yorumlar, serinin fanları için ağız sulandırıcı olduğu kadar merak da uyandırıcı. Henüz Captain Marvel’ın güçlerini tam olarak bilmesek de, MCU’ya daha önce görmediğimiz bir ölçekte güç getireceği gerçeği, büyük bir beklenti yaratmış durumda. Captain Marvel, Marvel Sinematik Evreni’nin ilk solo kadın filmi olarak tarihe geçecek ve belki de evrenin tüm kaderini değiştirecek süper kahraman olacak. 8 Mart 2019’da gösterime girdiğinde galaksinin geleceği hakkında daha çok bilgiye sahip olacağız. Büyük bir heyecanla bekliyoruz!

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
31

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here