25 Ekim’de çıkacak olan Call of Duty’nin yeni oyunu Call Of Duty: Modern Warfare hakkında birkaç ufak detay açığa çıkmaya başladı.

Sizlere daha önce Modern Warfare’da Battle Royale Var Mı? adlı haberimizde Call of Duty için bir battle royale modu düşünülmediğinden bahsetmiştik. Lakin veri madencilerinin bulduğu kaynak kodları pek de öyle söylemiyor gibi. Sızıntıya göre, kaynak kodlarında gözüken 40 tane mod var ve bunlardan biri battle royale.

İlgili haberler : Ekim Ayında Çıkacak Oyunlar!Red Dead Redemption 2 PC İçin Resmi Olarak Duyuruldu!

Joe Cecot her ne kadar; Blackout kesinlikle Modern Warfare’ın bir parçası olmayacak ve şu anda bir battle royale modu eklemek için herhangi bir plan yok.” demiş olsa da, Infinity Ward her ihtimali düşünüyor.

Modern Warfare‘daki en büyük değişiklik ise sanırım cross-platform (çapraz platform) maçları desteklemesi olacak. Artık oynadığınız platform farketmeksizin arkadaşlarınızla Call of Duty oynayabileceğiz.

Ayrıca diğer oyuncular ile işbirliği yaparak, düşman dalgalarıyla savaşarak hayatta kaldığımız ve Modern Warfare 3‘ten hatırladığımız Special Ops‘da bu oyunda yerini alacak. İlk yıl sadece PS4 için oynanabilinir olacak yapım, üç arkadaşınızla beraber mücadele edeceğiniz bu mod, her dalgada daha güçlü düşmanlar ile karşımıza çıkacak.

Call Of Duty: Modern Warfare 25 Ekim’de çıkacak ve yapımın popüler serisini yeniden başlatacak ve Captain Price ile modern bir dünyada geçecek, bu arada başka tanıdık yüzlerde görebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here